Inwestycja mieszkaniowa Słoneczny Stok

 

Osiedle Żmigrodzka Słoneczny Stok to ogromna inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana z myślą o Twojej przyszłości. Cechuje ją doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni oraz spokojnej, aczkolwiek dynamicznie rozwijającej się części miasta Rzeszów. Oferujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne w standardzie, nowoczesny design budynków mieszkalnych oraz bezpieczne miejsca postojowe w garażu podziemnym i zadbany plac zabaw, który przypadnie do gustu każdemu dziecku. Sprzedawane przez ADMA DEVELOPMENT mieszkania to przede wszystkim spełnione marzenie o posiadaniu własnego, przytulnego domu.

 

Etap II inwestycji Żmigrodzka Słoneczny Stok obejmuje dwa 8-kondygnacyjne budynki wyposażone w balkony, tarasy, loggie lub ogródki. Na życzenie klienta za dodatkową opłatą możemy zapewnić także ogrzewanie podłogowe w łazienkach. Inwestycja obejmuje trzy etapy budowy osiedla.

 

Etap I - Budynek nr 2 i Budynek nr 3

Nowy wymiar inwestycji. Zapewnij bezpieczną i komfortową przyszłość sobie i swojej rodzinie, wprowadzając się na nowoczesne osiedle z miejscami parkingowymi i parkiem handlowym. Oferujemy lokale mieszkalne z wliczoną w cenę komórką lokatorską już od 3990,00 zł/m2 brutto.

 

Etap II - Budynek nr 5 i Budynek nr 6

W etapie II na ręce naszych klientów oddajemy 126 ustawnych mieszkań, mieszczących się w dwóch budynkach 9-kondygnacyjnych. Zakończenie budowy etapu II planowane jest na wrzesień 2018 roku, a oddanie kluczy na grudzień. Cena mieszkań rozpoczyna się od 4415 zł/m2.

 

Etap III - Budynek nr 9

Prace budowlane na III etapie skupiają się na finalizacji budynku z dziewięcioma kondygnacjami nadziemnmymi i dwoma podziemnymi. Znajduje się w nim 145 wygodnych, jasnych mieszkań o powierzchni od 24 do aż 76m2. Rozpoczęcie prac miało miejsce w marcu 2018 roku, a oddanie budynku na użytkowanie zaplanowane jest na I kwartał 2020 roku. Projekt zawiera budowę placu zabaw oraz atrakcyjnie zagospodarowanej przestrzeni na potrzeby mieszkańców.

 

Etap IV - Budynek nr 11

Inwestycja dysponuje dużym wyborem mieszkań o różnym metrażu zaczynającym się od 31,18 m2 a skończywszy na 83,05 m. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon. Atutem budynku 11 jest również dwupoziomowy podziemny garaż, który w ofercie posiada również komórki lokatorskie. Lokalizacja inwestycji jest bardzo korzystna z uwagi na znajdujące się na terenie przedszkole ,szkołę czy pawilon handlowy. Również cała inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Rzeszowa. Oddanie budynku przewidziane jest w III kwartale 2021 roku. 

 

nowe mieszkania na sprzedaż