Osiedle Żmigrodzka Słoneczny Stok – o naszej inwestycji

 

Żmigrodzka Słoneczny Stok to ogromna inwestycja mieszkaniowa, której projektanci postawili sobie za cel stworzenie osiedla maksymalnie spełniającego potrzeby przyszłych mieszkańców. Cechuje ją doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni oraz spokojnej, aczkolwiek dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa. Oferujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne w standardzie, nowoczesny design budynków mieszkalnych oraz bezpieczne miejsca postojowe w garażu podziemnym i zadbany plac zabaw, który przypadnie do gustu każdemu dziecku. Sprzedawane przez nas nowe mieszkania to przede wszystkim spełnione marzenie o posiadaniu własnego, przytulnego domu.

Etap I - Budynek nr 2 i Budynek nr 3

Etap I został już zakończony. Zakup miejsce w garażu podziemnym.

Etap II - Budynek nr 5 i Budynek nr 6

Etap II inwestycji Żmigrodzka Słoneczny Stok obejmuje dwa 8-kondygnacyjne budynki z windami, wyposażone w balkony, tarasy, loggie lub ogródki. Inwestycja obejmuje trzy etapy budowy osiedla. Etap II został już zakończony. Dostępne są miejsca w garażu podziemnym.

Etap III - Budynek nr 9

Etap III został już zakończony. Dostępne w sprzedaży są gotowe mieszkania w metrażach ok. 70m2.

Etap IV - Budynek nr 11

Inwestycja dysponuje dużym wyborem mieszkań o różnym metrażu zaczynającym się od 31,18 m2 a skończywszy na 83,05 m2 . Każde mieszkanie posiada przestronny balkon.  Atutem budynku 11 jest również dwupoziomowy podziemny garaż, w ofercie znajdują się również komórki lokatorskie. Lokalizacja inwestycji jest bardzo korzystna z uwagi na znajdujące się na terenie: przedszkole,szkołę oraz pawilon handlowy. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Rzeszowa. 

Dlaczego warto wybrać Słoneczny Stok?

Osiedle Żmigrodzka Słoneczny Stok, budowane przez firmę ADMA Development, jest obecnie jedną z najciekawszych inwestycji na mapie mieszkaniowej Rzeszowa. Klienci poszukujący nieruchomości mieszkalnych na miarę swoich aspiracji oraz możliwości finansowych z pewnością znajdą tu atrakcyjną ofertę dla siebie. Ze względu na zróżnicowany metraż i rozkład lokali mieszkalnych każdy znajdzie odpowiedni dla siebie – zarówno single i pary, jak i rodziny z dziećmi.

Naszym Klientom proponujemy również fachową pomoc przy wykończeniu zakupionych mieszkań, za dodatkową opłatą wykonamy dla Państwa m.in. ogrzewanie podłogowe, dodatkowe punkty elektryczne i hydrauliczne.

Jeśli poszukują Państwo osiedla w spokojnej, kameralnej okolicy, w sąsiedztwie terenów zielonych, ale też dobrze skomunikowanego z resztą miasta – wybór właśnie Słonecznego Stoku jest oczywisty.

 

nowe mieszkania na sprzedaż