O inwestycji

Żmigrodzka Słoneczny Stok. Inwestycja zaprojektowana z myślą o Twojej przyszłości.
 

Doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni oraz dynamicznie rozwijającej się części miasta Rzeszów. Innowacyjne rozwiązania technologiczne w standardzie. Nowoczesny design budynków oraz garaże podziemne i plac zabaw.  

 

Osiedle Słoneczny Stok - mieszkania na sprzedaż i spełnione marzenia o własnym domu.

Żmigrodzka Słoneczny Stok to dwa 8 - kondygnacyjne budynki wyposażone w balkony, tarasy, loggie lub ogródki oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach. To także bardzo estetyczne wykończenie części wspólnych oraz plac zabaw dla najbardziej najmłodszych mieszkańców.

 

Nowe inwestycje mieszkaniowe - Rzeszów.

ETAP I - BUD NR 2 i BUD NR 3

Nowy wymiar inwestycji. Zainwestuj w bezpieczną i komfortową przyszłość. Lokal mieszkalny z komórką lokatorską wliczono w cenę od 3990,00 zł/m2  brutto. 


ETAP II - BUD NR 5 i BUD NR 6

W Etapie II na rIęce naszych kilentów oddajemy 126 ustawnych mieszakań, w dwóch budynkach 9-kondygnacyjnych. Zakończenie budowy ETAPU II to wrzesień 2018, roku oddanie kluczy grudzień 2018 roku. Cena za m2 mieszkania rozpoczyna się od 4415 zł/m2.

 

ETAP III - BUD NR 9

Etap III to budynek z dzięwięcioma kondygnacjami nadziemnmymi i dwoma podziemnymi. W ofercie jest 145 ustawnych, jasnych mieszkań o powierzchni od 24 m2 do 76m2. Rozpoczęcie prac w marcu 2018 oku, oddanie na użytkowanie zaplanowane jest na grudzień 2019 roku. Przed budynkiem zaplanowany jest  plac zabaw, oraz atrakcyjnie zagospodaowana przestrzeń na potrzeby mieszkańców. 

Tylko do końca maja wszystkie mieszkania z ETAPU III w cenie 4790 zł/m2.

nowe mieszkania na sprzedaż