Na co warto zwrócić uwagę, szukając mieszkania w Rzeszowie?

10-01-2017

Szukając mieszkania, warto myśleć o nim w kategoriach inwestycji. Ma to przecież być miejsce, do którego będziemy wracali przez lata, gdzie będziemy gościli rodzinę oraz przyjaciół, gdzie będziemy odpoczywali po długim dniu, szukali inspiracji, ale także realizowali codzienne potrzeby. Miejsc tak uniwersalnych – jednocześnie stworzonych z myślą o relaksacji oraz wyzwaniach każdego dnia, jest w Rzeszowie niewiele. Żmigrodzka Słoneczny Stok stanowi na tle wielu ofert, inwestycję wartą uwagi.
Dlaczego? Oto kilka powodów:

Żmigrodzka Słoneczny Stok – jesteśmy blisko Twoich codziennych potrzeb
Szybkie zakupy, nagła potrzeba kupienia leku w aptece, albo konsultacji lekarskiej?
Zaledwie w odległości 600 metrów od inwestycji Żmigrodzka Słoneczny Stok znajduje się ogromne centrum handlowo-usługowe, gdzie znajdują się przychodnie lekarskie, sklepy oraz apteki.

Żmigrodzka Słoneczny Stok – jesteśmy jeszcze bliżej Twoich pragnień.
Lubisz chodzić na siłownię? A może w weekend lubisz wyskoczyć z przyjaciółmi na kręgle i bilard? Albo może wolisz zrelaksować się w salonie kosmetycznym? Mieszkając w Żmigrodzka Słoneczny Stok, będziesz mógł do woli korzystać z oferty centrum handlowo-usługowego oraz jego ogromnego zaplecza rekreacyjno-gastronomiczno. Na wypadek, gdybyś nie miał czasu na ugotowanie obiadu, albo chciał zaprosić kogoś na kolację.

Żmigrodzka Słoneczny Stok to miejsce idealne dla rodzin.
Odwożenie dzieci do przedszkola lub szkoły na drugi koniec miasta może być dużym wyzwaniem. Doskonale to rozumiemy! Właśnie dlatego Żmigrodzka Słoneczny Stok powstała w pobliżu najważniejszych ośrodków edukacyjnych. W odległości 800 metrów od inwestycji znajduje się jedna z najlepszych szkół w Rzeszowie – Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Pauli Montal Sióstr Pijarek. Jeszcze bliżej, bo 600 metrów od Żmigrodzka Słoneczny Stok znajduje się Zespół Szkół numer 7 oraz Przedszkole publiczne Nr 33. W pobliskim centrum handlowo-usługowym znajduje się także żłobek, co z pewnością docenią młode i zapracowane rodziny.

Żmigrodzka Słoneczny Stok to doskonała komunikacja.
Rzeszów jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast i mamy wszelkie podstawy uważać, że trend ten będzie utrzymany. Właśnie dlatego uważamy, że wybór lokalizacji mieszkania w Rzeszowie powinien być dogłębnie przemyślany.
Na przestrzeni lat zmieni się tkanka miasta, warto więc już dzisiaj pomyśleć o przyszłej komunikacji z centrum miasta. Dojazd do centrum zajmuje około 15 minut jazdy samochodem, 18 minut rowerem, około 20 minut komunikacją miejską. Miasto rozwija się w stronę, w której aktualnie znajduje się Żmigrodzka Słoneczny Stok, co oznacza, że w niedalekiej przyszłości, inwestycja będzie jedną z lokalizacji najbliższych centrum. Z pewnością ta tendencja rozwoju miasta wpłynęła na plany połączenia jedną drogą ulic Błogosławionej Karoliny i Pańskiej. To doskonała lokalizacja do zakupu mieszkania dla siebie, jak również pod inwestycję.

Żmigrodzka Słoneczny Stok – tu się żyje!
Mieszkanie jest przede wszystkim miejscem, gdzie odpoczywa się po całym dniu, gdzie ładuje się akumulatory na kolejny, gdzie można zapomnieć o wszystkim, albo o wszystkim pamiętać organizując przyjęcie dla bliskich. Inwestycja jest zlokalizowana na wzgórzu, co oznacza, że wszystkie mieszkania są doskonale doświetlone, w słoneczne dni wypełnione ciepłym słońcem, które dodaje energii. Mieszkańcy wyższych pięter mogą dodatkowo cieszyć się imponującym widokiem na panoramę rosnącego miasta. Zapomnij o ciemnych pomieszczeniach, zacznij cieszyć się każdym dniem w mieszkaniu, do którego wpada słońce, ciesz się wspaniałymi widokami i odpoczywaj tak, jak lubisz.

Żmigrodzka Słoneczny Stok – bądź aktywny!
Mieszkamy w mieście, które uznawane jest za jedno z najczystszych w kraju. Stolica Podkarpacia to miejsce, które przyciąga, właśnie dlatego Żmigrodzka Słoneczny Stok powstało w pobliżu nowo założonego Parku Przy Odrzykońskiej w Rzeszowie. To doskonałe miejsce na jogging, spacery rodzinne i łapanie chwili oddechu po całym dniu. Jeżeli szukasz miejsca w Rzeszowie, które sprawi, że zakup mieszkanie stanie się inwestycją w komfort Twojego życia, spokój o bezpieczeństwo Twojej rodziny, albo będzie doskonałą inwestycją – Żmigrodzka Słoneczny Stok jest najlepszą odpowiedzią. I to nie wszystko – pojawiają się już plany drugiego etapu inwestycji. Mają powstać dwa budynki i 126 mieszkań między 30, a 70 metrów kwadratowych z balkonami, więc zaglądajcie na stronę
internetową inwestycji.