Jak znaleźć wiarygodnego i sprawdzonego dewelopera?

10-06-2019

Planujesz zakup nowego mieszkania w Rzeszowie? Na rynku nieruchomości można znaleźć obecnie wiele ciekawych ofert. Ale przed podpisaniem finalnej umowy warto również sprawdzić wiarygodność dewelopera, z którym nawiążemy współpracę.

Sprawdź dewelopera przed podpisaniem umowy

Aby sprawdzić wiarygodność dewelopera przed podpisaniem umowy, warto przede wszystkim skorzystać ze źródeł informacji gospodarczej, do których należą jawne państwowe rejestry i bazy danych, takie jak:

  • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG)
  • Krajowy Rejestr Sądowy (KRS)
  • Baza internetowa REGON

Są to rejestry otwarte i bezpłatne, dzięki którym szybko sprawdzimy wiarygodność zarówno właścicieli firmy deweloperskiej, jak i numery NIP, KRS i REGON oraz właściciel firmy z umowy deweloperskiej się zgadzają. Warto też pozyskać informacje na temat wierzytelności i zaległości danej firmy, a także koncesje i pozwolenia, sprawozdania finansowe itp.

Oprócz tego warto też skorzystać z tradycyjnych i nieoficjalnych metod, czyli zaczerpnąć informacji o danym deweloperze wśród znajomych czy w internecie. Opinie oczywiście nie zapewnią nam twardych faktów, ale mogą okazać się bardzo pomocne, szczególnie jeśli przekazane są nam przez zaufane osoby.

Zaufany deweloper w Rzeszowie

Jeśli szukasz nowego mieszkania w Rzeszowie, ADMA Development to deweloper, któremu możesz zaufać. Firma z powodzeniem zrealizowała już wiele inwestycji budowlanych, zapewniając klientom wygodne i dobrze zlokalizowane budynki mieszkalne wielorodzinne na przyjaznych osiedlach.

ADMA Development to firma rodzinna, która ma wieloletnie tradycje budowlane. Pracują w niej specjaliści, którzy doskonale zaznajomieni są z lokalnym rynkiem nieruchomości i zapewniają najwyższą jakość w realizacji przeprowadzanych inwestycji. Nasi klienci ufają nam, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie. Przez lata z powodzeniem realizowaliśmy wiele projektów, które obejmują nie tylko budowę mieszkań, ale i hal sportowych, stacji uzdatniania wody, kładek, parków czy też ścieżek rowerowych. Potwierdzeniem profesjonalizmu i solidności ADMA Development jest wiele nagród, które otrzymaliśmy na przestrzeni lat. Naszym klientom zapewniamy obsługę najlepszych profesjonalistów, którzy tworzą sprawdzony, zaufany i kompetentny zespół.