Gdzie można znaleźć najatrakcyjniejsze mieszkania w Rzeszowie?

20-01-2004

Zakup mieszkania to poważna inwestycja, dlatego szukając odpowiedniego lokum, warto dokładnie przejrzeć wiele ofert sprzedaży. Dzięki temu będziemy mieć lepsze rozeznanie w rynku nieruchomości i będziemy mogli podjąć najkorzystniejszą dla naszego budżetu decyzję. Kupno mieszkania najczęściej wiąże się z zaciągnięciem wielkiego kredytu, który będzie na nas ciążył przez wiele lat, warto więc wyszukać wśród ofert sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w dobrej cenie. Niedrogie mieszkanie przełoży się bezpośrednio na mniejszy kredyt, a więc mniejsze będą nasze comiesięczne zobowiązania względem banku.

Jak znaleźć atrakcyjne mieszkanie?

Jeżeli chcemy znaleźć tanie mieszkanie, warto poszukać inwestycji, które nie są zlokalizowane w samym centrum lub jego najbliższych okolicach. Wiele miejsc oddalonych od centrum jest dobrze skomunikowanych, więc mieszkanie w nich będzie komfortowe, a cena mieszkania będzie znacznie niższa.

Chcąc zaoszczędzić na zakupie mieszkania, zrezygnujmy z usług pośredników nieruchomości. Ich usługi są wygodne, ale sporo kosztują. Do ceny mieszkania zakupionego przy ich udziale musimy doliczyć między 1 a 3% wartości samego mieszkania plus 23% VAT od tej kwoty. Znajdując mieszkanie samodzielnie, możemy więc sporo zaoszczędzić.

Gdzie można znaleźć najatrakcyjniejsze mieszkania w Rzeszowie?

Doskonałym miejscem na szukanie niedrogich mieszkań w Rzeszowie jest Osiedle Słoneczny Stok. To osiedle zlokalizowane jest w pięknym miejscu, gdzie do 2006 roku znajdowała się wieś Przybyszówka. Obecnie jest to miejsce zamieszkania około 9 000 ludzi. Zdecydowana większość mieszkańców to młode małżeństwa. Władze miasta inwestują w dynamiczny rozwój osiedla. Jest tutaj żłobek, przedszkole i szkoła, a w planach jest budowa posterunku policji i basenu. Osiedle Słoneczny Stok oferuje swoim mieszkańcom niezwykle komfortowe warunki mieszkaniowe.

Budynki są wyposażone w podziemne parkingi rozwiązujące problem garażowania samochodów oraz atrakcyjne place zabaw. W pobliżu osiedla powstaje nowoczesny park handlowy, w którym będzie się znajdował sklep spożywczy, drogerie, sklepy, apteka, siłownia, kręgielnia oraz klub fitness. Mieszkania w tym osiedlu są więc dobrze zlokalizowane, a ich wielkim atutem jest niska cena. Kupujący mają także możliwość nanoszenia dowolnych zmian w aranżacjach wnętrz oraz instalacjach wewnątrz mieszkań do czasu ich wykonania bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

ADMA DEVELOPMENT bardzo dobrze planuje mieszkania, są przemyślane i ustawne dlatego nie przepłacamy za m2, które nie zostają wykorzystywane. Dodatkowo można mieć nawet trzy pokoje w 40-50 metrowym mieszkaniu.