Dlaczego warto zamieszkać w Rzeszowie?

20-05-2019

Rzeszów to miasto, które na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat całkowicie zmieniło swoje oblicze. Coraz więcej osób decyduje się zamieszkać tu na stałe. Dlaczego? Powodów jest mnóstwo, ale my przygotowaliśmy dla Ciebie 5 najważniejszych.

5 powodów, dla których warto mieszkać w Rzeszowie

  1. Jest tutaj wiele atrakcyjnych, nowych mieszkań w świetnych lokalizacjach. Wystarczy zapoznać się z ofertą dewelopera ADMA Development, aby przekonać się, że w tym mieście każdy znajdzie dla siebie idealne miejsce do życia. Tanie mieszkania w Rzeszowie zachęcają nie tylko ceną, ale również różnorodnymi udogodnieniami, przygotowanymi dla przyszłych mieszkańców. Można wybierać spomiędzy lokali z komórkami lokatorskimi i garażami podziemnymi. Duże, mniejsze, z aneksem kuchennym i balkonem, ustawne, z parkingami podziemnymi lub nadziemnymi itd. - każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!
  2. Wszędzie jest blisko. Rzeszów to miasto, które stale się rozbudowuje i powiększa, jednak wszystkie najważniejsze punkty znajdują się stosunkowo blisko od siebie. Chociaż miasto stale się rozwija i rozbudowuje, to jednak najważniejsze obiekty handlowo-usługowe, urzędy, uniwersytety, czy obiekty kulturalno-rozrywkowe nie są od siebie zbytnio oddalone. To doskonała opcja dla tych, którzy chcą z samochodu przesiąść się na rower lub po prostu częściej spacerować. W Rzeszowie z powodzeniem załatwisz najważniejsze sprawunki nawet bez auta.
  3. Miasto stale się rozwija. W Rzeszowie cały czas widać nowe inwestycje. Chociaż miasto w ciągu ostatnich lat zmieniło się nie do poznania, to jednak nadal budowane są nowe odcinki dróg, autostrady, mosty, a także nowe budynki mieszkalne. Tworzona jest również infrastruktura dla mieszkańców, np. nowe ścieżki rowerowe, ścieżki dla biegaczy, parki itd. To wszystko sprawia, że żyje się tutaj wygodnie i spokojnie.
  4. Coraz więcej miejsc pracy. Do tej pory Rzeszów, podobnie jak całe województwo podkarpackie, kojarzony był raczej z wysokim bezrobociem. W ciągu ostatnich lat sytuacja na rynku pracy całkowicie się zmieniła. Wraz z przybyciem do Rzeszowa wielu inwestorów, pojawiło się również mnóstwo ciekawych ofert pracy.
  5. Znajdziesz tutaj szereg udogodnień, które zapewnią ci wygodne życie na wysokim poziomie. W Rzeszowie znajdziesz praktycznie wszystko, czego potrzeba, aby żyć tak, jak zawsze o tym marzyłeś! To miasto, które z pewnością przypadnie do gustu studentom (szeroka oferta studiów wyższych), singlom, jak i rodzinom z dziećmi (przedszkola, wiele placów zabaw itd.). Jest lotnisko, centra handlowe, kina, teatry. Szybko dojedziesz stąd do Krakowa, Warszawy lub - gdy zapragniesz odrobiny błogiego spokoju - w Bieszczady.