Partnerzy

ADMA DEVELOPMENT deweloper, któremu możesz zaufać

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie budowlane założycieli. Setki zrealizowanych inwestycji. Szeroka oferta z zakresu budownictwa, od mieszkań po hale sportowe, od stacji uzdatniania wody po kładki, od parków po ścieżki rowerowe. ADMA DEVELOPMENT to rodzinna firma z tradycjami budowlanymi, która w codziennej pracy wykorzystuje wiedzę swoich najlepszych specjalistów i bierze pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość realizacji. Poczuj wolność wyboru! Jako deweloper umożliwiamy dowolną aranżację wnętrz i zmian w instalacjach do czasu ich wykonania, co wliczono w cenę (uwaga - nie dotyczy zwiększenia zakresu robót). Nowe bloki na osiedlu Słoneczny Stok w Rzeszowie. Przekonaj się, że są jeszcze bardziej osiągalne. Doskonale wiemy, że zakup mieszkania to ogromne przedsięwzięcie organizacyjne, dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę o możliwość współpracy z naszymi partnerami. Co zyskujecie? + CZAS - wybierając firmy współpracujące ze sobą zyskujecie na czasie + PIENIĄDZE - nasi partnerzy oferują Wam promocyjne ceny + SPOKÓJ - decydujesz się na współpracę z firmami, które już nieraz sprawdziły się we współpracy i ufają sobie.

MN Finance

MN Finanse, doradca finansowy – szybko i profesjonalnie porównują oferty z 27 banków doradzając najbardziej korzystny kredyt oraz system spłat.

Pracownia ABEGOR

Pracownia ABEGOR – spełniają marzenia o pięknie zaprojektowanym mieszkaniu. Przekonaj się, że stać Cię na aranżację mieszkania wspólnie z projektantem. Kupując mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok projekt wnętrza, aranżacja ogródków i tarasów – to tylko od 19,99 zł/ m2.

VR designers

To firma oferująca innowacyjne wizualizacje mieszkań w technologi wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywistości. Skorzystajcie Państwo z możliwości zobaczenia mieszkania jeszcze zanim powstanie budynek.

ATB Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne Tomasz Adamczyk

Nasi podwykonawcy współpracują z nami od lat, stawiamy na ich wiedzę, terminowość i fachowość.

BEST SOLUTIONS sp. z o.o.

Jest Firmą oferującą najlepsze rozwiązania, produkty i usługi branży security oraz entertainment. Kupując mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty systemu alarmowego dla Twojego mieszkania. Dzięki niewielkiemu wydatkowi, który stanowi mniej niż 1% kosztów związanych z zakupem i wykończeniem lokalu będziesz informowany o wszelkich, potencjalnych - niepożądanych zdarzeniach, które mogą Ci się przytrafić, np.: włamanie, zalanie czy pożar. Najkorzystniejsze finansowo i jednocześnie najbardziej niezawodne są systemy przewodowe, a okablowanie należy wykonać już na etapie budowy budynku – przed położeniem tynków. Zachęcamy do zapoznania się z broszurami ofertowymi dostępnymi w biurze sprzedaży mieszkań i lokali oraz zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielami Firmy BEST SOLUTIONS. Broszura w wersji elektronicznej oraz specjalne oferty cenowe znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce security/Słoneczny Stok.

Leroy Merlin

Leroy Merlin od lat stara się być jak najbliżej Klientów i odpowiadać na ich potrzeby. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty i porady dopasowane do swoich oczekiwań, a dzięki pomocy naszych projektantów zrealizują Państwo marzenie o gustownie urządzonym mieszkaniu. Posiadamy także bazę doświadczonych montażystów, którzy świadczą kompleksowe usługi remontowo- wykończeniowe. Dla Klientów Adma Development przygotowaliśmy: - 10% rabatu na wybrane zakupy - 5 %rabatu powitalnego z kartą DOM - projekt kuchni i łazienki za symboliczny grosik