Partnerzy ADMA DEVELOPMENT

ADMA DEVELOPMENT deweloper, któremu możesz zaufać

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie budowlane założycieli. Setki zrealizowanych inwestycji. Szeroka oferta z zakresu budownictwa, od mieszkań po hale sportowe, od stacji uzdatniania wody po kładki, od parków po ścieżki rowerowe. Wszystko to składa się na ADMA DEVELOPMENT, czyli firmę, której możesz zaufać. Poczuj wolność wyboru! Jako deweloper umożliwiamy dowolną aranżację wnętrz i zmian w instalacjach do czasu ich wykonania, co wliczono w cenę (uwaga: nie dotyczy zwiększenia zakresu robót). Odpowiadamy za budowę nowych mieszkań w blokach na osiedlu Słoneczny Stok w Rzeszowie. Doskonale wiemy, że zakup mieszkania to ogromne przedsięwzięcie organizacyjne, dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę o możliwość współpracy z naszymi partnerami. Wybierając współpracujące ze sobą firmy zyskujecie cenny czas, pieniądze (nasi partnerzy zaoferują Wam promocyjne ceny) oraz spokój, gdyż decydujesz się na skorzystanie z usług ludzi, którzy ufają sobie i już nieraz z sukcesami pracowali razem.

MN Finance

MN Finanse to doradca finansowy, który szybko i profesjonalnie porówna oferty z blisko trzydziestu różnych banków i doradzi najbardziej korzystny kredyt oraz system spłat.

ATB Przedsiębiorstwo budowlano-inżynieryjne Tomasz Adamczyk

ATB Przedsiębiorstwo budowlano-inżynieryjne Tomasz Adamczyk to nasi zaufani podwykonawcy, którzy współpracują z ADMA DEVELOPMENT od lat. Stawiamy na ich obszerną wiedzę, terminowość oraz niezaprzeczalną fachowość.

BEST SOLUTIONS sp. z o.o.

BEST SOLUTIONS jest firmą, oferującą niezawodne produkty i usługi z branży security oraz entertainment. Kupując mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty systemu alarmowego dla Twojego mieszkania. Dzięki niewielkiemu wydatkowi, który stanowi mniej niż 1% kosztów związanych z zakupem i wykończeniem lokalu, będziesz informowany o wszelkich potencjalnych i niepożądanych zdarzeniach, które mogą Ci się przytrafić, np.: włamaniu, zalaniu czy też pożarze. Najkorzystniejsze finansowo i jednocześnie najbardziej niezawodne są systemy przewodowe, a okablowanie należy wykonać już na etapie budowy budynku, czyli jeszcze przed położeniem tynków. Zachęcamy do zapoznania się z broszurami ofertowymi dostępnymi w biurze sprzedaży mieszkań i lokali oraz zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy BEST SOLUTIONS. Broszurę w wersji elektronicznej oraz specjalne oferty cenowe znajdziesz na stronie internetowej w zakładce security/Słoneczny Stok.

Leroy Merlin

Leroy Merlin od lat stara się być jak najbliżej klientów i odpowiadać na ich potrzeby. W tym sklepie znajdziesz produkty i porady dopasowane do swoich oczekiwań, a dzięki pomocy projektantów zrealizujesz marzenie o gustownie urządzonym mieszkaniu. Leroy Melin posiada także bazę doświadczonych montażystów, którzy świadczą kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe. Dla klientów ADMA DEVELOPMENT Leroy Merlin przygotował 10% rabatu na wybrane zakupy, 5% rabatu powitalnego z kartą DOM oraz projekt kuchni i łazienki za symboliczny grosik.

Pracownia Abegor

Pracownia ABEGOR spełnia marzenia o pięknie zaprojektowanym mieszkaniu. Przekonaj się, że stać Cię na aranżację mieszkania wspólnie z projektantem. Kupując mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok, koszt projektu wnętrza, aranżacja ogródków i tarasów wyniesie zaledwie od 19,99 zł/m2.