Partnerzy ADMA DEVELOPMENT

ADMA DEVELOPMENT deweloper, któremu możesz zaufać

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie budowlane założycieli. Setki zrealizowanych inwestycji. Szeroka oferta z zakresu budownictwa, od mieszkań po hale sportowe, od stacji uzdatniania wody po kładki, od parków po ścieżki rowerowe. Wszystko to składa się na ADMA DEVELOPMENT, czyli firmę, której możesz zaufać. Poczuj wolność wyboru! Jako deweloper umożliwiamy dowolną aranżację wnętrz i zmian w instalacjach do czasu ich wykonania, co wliczono w cenę (uwaga: nie dotyczy zwiększenia zakresu robót). Odpowiadamy za budowę nowych mieszkań w blokach na osiedlu Słoneczny Stok w Rzeszowie. Doskonale wiemy, że zakup mieszkania to ogromne przedsięwzięcie organizacyjne, dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę o możliwość współpracy z naszymi partnerami. Wybierając współpracujące ze sobą firmy zyskujecie cenny czas, pieniądze (nasi partnerzy zaoferują Wam promocyjne ceny) oraz spokój, gdyż decydujesz się na skorzystanie z usług ludzi, którzy ufają sobie i już nieraz z sukcesami pracowali razem.

MN Finance

MN Finanse to doradca finansowy, który szybko i profesjonalnie porówna oferty z blisko trzydziestu różnych banków i doradzi najbardziej korzystny kredyt oraz system spłat.

ATB Przedsiębiorstwo budowlano-inżynieryjne Tomasz Adamczyk

ATB Przedsiębiorstwo budowlano-inżynieryjne Tomasz Adamczyk to nasi zaufani podwykonawcy, którzy współpracują z ADMA DEVELOPMENT od lat. Stawiamy na ich obszerną wiedzę, terminowość oraz niezaprzeczalną fachowość.

Leroy Merlin

Leroy Merlin od lat stara się być jak najbliżej klientów i odpowiadać na ich potrzeby. W tym sklepie znajdziesz produkty i porady dopasowane do swoich oczekiwań, a dzięki pomocy projektantów zrealizujesz marzenie o gustownie urządzonym mieszkaniu. Leroy Melin posiada także bazę doświadczonych montażystów, którzy świadczą kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe. Dla klientów ADMA DEVELOPMENT Leroy Merlin przygotował 10% rabatu na wybrane zakupy, 5% rabatu powitalnego z kartą DOM oraz projekt kuchni i łazienki za symboliczny grosik.

Pracownia Abegor

Pracownia ABEGOR spełnia marzenia o pięknie zaprojektowanym mieszkaniu. Przekonaj się, że stać Cię na aranżację mieszkania wspólnie z projektantem. Kupując mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok, koszt projektu wnętrza, aranżacja ogródków i tarasów wyniesie zaledwie od 19,99 zł/m2.