Nowe mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie

Oferujemy sprzedaż atrakcyjnych lokali i mieszkań bez pośredników na osiedlu Żmigrodzka Słoneczny Stok. Jest to młode i doskonale skomunikowane miejsce na mapie Rzeszowa... w kierunku, którego rozwija się miasto. Mamy realne ambicje, by stać się jego nowym centrum! Bowiem to tutaj powstaje park handlowy z szeroką ofertą sklepów, obiektów usługowych oraz przychodnią, siłownią i wieloma innymi obiektami kulturalnymi, dysponujący także przestrzenią rekreacyjną.

Innowacyjna architektura centrum, kompleksowa oferta handlowo-usługowo-kulturalna oraz doskonała lokalizacja nieprzypadkowo budzą spore zainteresowanie i gwarantują wielu gości. 

Mieszkania na Żmigrodzkiej w dobrych cenach

Przystępne ceny mieszkań budowanych na Żmigrodzkiej to ich ważny, ale nie jedyny atut. Jako deweloper za główny cel postawiliśmy sobie zaproponowanie Klientom mieszkań w dobrej lokalizacji i o odpowiednim standardzie. Oferowane przez nas nowe mieszkania na sprzedaż są usytuowane w miejscu doskonale skomunikowanym z innymi częściami miasta oraz posiadającym rozbudowaną infrastrukturę ułatwiającą mieszkańcom codzienne życie.

Nasza firma zadbała też o odpowiednie zagospodarowanie terenu wokół budynków mieszkalnych poprzez zapewnienie dróg dojazdowych, chodników i miejsc postojowych z kostki brukowej, terenów zielonych, oświetlenia zewnętrznego oraz placu zabaw dla dzieci.

Osiedle przy parku handlowym

Żmigrodzka Słoneczny Stok gwarantuje nowy standard mieszkania. To nowoczesne osiedle przy parku handlowym, który może pochwalić się różnorodną ofertą usługową, dzięki czemu reprezentuje wyższy poziom biznesu w atrakcyjnym punkcie na mapie Rzeszowa. Mieszkańcy osiedla zrealizują tu wszystkie potrzeby i znajdą miejsce zaprojektowane z myślą o ich marzeniach, relaksie oraz... chwilowych kaprysach. Inwestorzy zaś – doskonałe otoczenie dla swojego biznesu oraz możliwość dotarcia do nowych klientów.