Lokale i mieszkania bez pośredników

Oferujemy sprzedaż atrakcyjnych lokali i mieszkań bez pośredników na osiedlu Żmigrodzka Słoneczny Stok. Jest to młode i doskonale skomunikowane miejsce na mapie Rzeszowa... w kierunku, którego rozwija się miasto. Mamy realne ambicję do tego, żeby stać się jego nowym centrum! To tutaj powstaje bowiem park handlowy z szeroką ofertą sklepów, obiektów usługowych oraz przychodnią, siłownią i wieloma innymi obiektami kulturalnymi, dysponujący także przestrzenią rekreacyjną.

Innowacyjna architektura centrum, kompleksowa oferta handlowo-usługowo-kulturalna oraz doskonała lokalizacja nieprzypadkowo budzą spore zainteresowanie i gwarantują wielu gości. Dlatego już teraz oferujemy zainteresowanym przedsiębiorcom możliwość zakupu lokali usługowych o powierzchni do 2000 m2.

Osiedle przy parku handlowym

Żmigrodzka Słoneczny Stok gwarantuje nowy standard mieszkania. To nowoczesne osiedle przy parku handlowym, który może pochwalić się różnorodną ofertą usługową, dzięki czemu reprezentuje wyższy poziom biznesu w atrakcyjnym punkcie na mapie Rzeszowa. Mieszkańcy osiedla zrealizują tu wszystkie potrzeby i znajdą miejsce zaprojektowane z myślą o ich marzeniach, relaksie oraz... chwilowych kaprysach. Inwestorzy zaś – doskonałe otoczenie dla swojego biznesu oraz możliwość dotarcia do nowych klientów.