Developer

 

ADMA Development Sp. z o.o. Sp. k. to deweloper z Rzeszowa, któremu możesz zaufać. Nasza spółka powstała w 2016 roku i jest firmą o kapitale polskim, stworzoną m.in. na potrzeby budowy inwestycji mieszkaniowej Żmigrodzka Słoneczny Stok przy ul. Błogosławionej Karoliny Kózki i Żmigrodzkiej w Rzeszowie. Założycielami spółki są: Marian Adamczyk, Stanisław Adamczyk oraz Józef Adamczyk, którzy od siedemnastu lat współpracują z rzeszowską Spółdzielnią Mieszkaniową „PROJEKTANT”, realizując budowę ok. 50 budynków mieszkalnych wielorodzinnych na Os. Słoneczny Stok i osiedlach przyległych.

 

Jesteśmy zatem rodzinną firmą z wieloletnimi tradycjami budowlanymi, która w codziennej pracy wykorzystuje wiedzę swoich najlepszych specjalistów i bierze pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość realizacji przeprowadzanych inwestycji.

Inwestycje budowlane

Nasze doświadczenie to setki zrealizowanych inwestycji, do których zalicza się osiedle Słoneczny Stok. Przez lata pracowaliśmy nad wieloma projektami, obejmującymi budowę mieszkań, hal sportowych, stacji uzdatniania wody, kładek, parków czy też ścieżek rowerowych. Nasza fachowość i odpowiedzialność były wielokrotnie nagradzane - mówi Marian Adamczyk.

 

ADMA DEVELOPMENT to:

 


+ Stała kadra najlepszych profesjonalistów (w tym inżynierów budowy, brygadzistów, operatorów maszyn i innych). Nasza firma nie wynajmuje swoich pracowników i posiada sprawdzony, zaufany zespół, którego kompetencje stale rozwija.

+ Firma rodzinna. Rodzina to dla założycieli największa wartość, dlatego budujemy wyłącznie bezpieczne oraz solidne mieszkania oraz domy. 

 

Jako deweloper umożliwiamy dowolną aranżację wnętrz i zmian w instalacjach do czasu ich wykonania, co wliczono w cenę, pod warunkiem, że nie zwiększa to nakładów pracy. Wiemy, że dom, mieszkanie lub lokal usługowy to inwestycja. Szanujemy to i dlatego oferujemy bezpieczne, trwałe i zaprojektowane z myślą o przyszłości budynki oraz obiekty - dodaje Stanisław Adamczyk.

deweloper rzeszów