Deweloper

Deweloper, z miasta Rzeszów któremu możesz zufać 

 ADMA Development Sp. z o.o. Sp. k.

powstała w 2016 roku. Jest Firmą rodzinną o kapitale polskim, stworzoną m.in. na potrzeby budowy inwestycji: Żmigrodzka Słoneczny Stok przy ul. Błogosławionej Karoliny Kózki i Żmigrodzkiej w Rzeszowie. Założycielami spółki są: Marian Adamczyk, Stanisław Adamczyk i Józef Adamczyk.

ADMA DEVELOPMENT to przede wszystkim rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami budowlanymi, która w codziennej pracy wykorzystuje wiedzę swoich najlepszych specjalistów i bierze pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość realizacji.

Od 17 lat założyciele spółki współpracują ze Spółdzielnią Mieszkaniową „PROJEKTANT” w Rzeszowie realizując budowę ok. 50 budynków mieszkalnych wielorodzinnych na Os. Słoneczny Stok i osiedlach przyległych.

Nasze doświadczenie to setki zrealizowanych inwestycji od mieszkań po hale sportowe, od stacji uzdatniania wody po kładki, od parków po ścieżki rowerowe. Nasza fachowość i odpowiedzialność były zresztą wielokrotnie nagradzane - mówi Marian Adamczyk
, 

 


ADMA DEVELOPMENT to:

 


+ stała kadra najlepszych profesjonalistów (inżynierowie budowy, brygadziści, operatorzy maszyn i inni). Firma nie wynajmuje Pracowników, posiada stały zespół, którego kompetencje stale rozwija.
+ firma rodzinna. Rodzina to dla założycieli największa wartość, dlatego buduje wyłącznie bezpieczne oraz solidne mieszkania oraz domy. 

Jako deweloper umożliwiamy dowolną aranżację wnętrz i zmian w instalacjach do czasu ich wykonania, co wliczono w cenę, pod warunkiem, że nie zwiększa to nakładów pracy. Wiemy, że dom, mieszkanie lub lokal usługowy to inwestycja. Szanujemy to i dlatego oferujemy bezpieczne, trwałe i zaprojektowane z myślą o przyszłości budynki oraz obiekty. - dodaje Stanisław Adamczyk

deweloper rzeszów