Deweloper z Rzeszowa – o firmie ADMA Dewelopment

ADMA Development Sp. z o.o. Sp. k. to deweloper z Rzeszowa, któremu możesz zaufać. Nasza spółka powstała w 2016 roku i jest firmą o kapitale polskim, stworzoną m.in. na potrzeby budowy inwestycji mieszkaniowej Żmigrodzka Słoneczny Stok przy ul. Błogosławionej Karoliny Kózki i Żmigrodzkiej w Rzeszowie. Założycielami spółki są: Marian Adamczyk, Stanisław Adamczyk oraz Józef Adamczyk, którzy od siedemnastu lat współpracują z rzeszowską Spółdzielnią Mieszkaniową realizując budowę ok. 50 budynków mieszkalnych wielorodzinnych na Os. Słoneczny Stok i osiedlach przyległych.

Jesteśmy zatem rodzinną firmą z wieloletnimi tradycjami budowlanymi, która w codziennej pracy wykorzystuje wiedzę swoich najlepszych specjalistów i bierze pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość realizacji przeprowadzanych inwestycji.

Inwestycje budowlane

Nasze doświadczenie to setki zrealizowanych inwestycji, do których zalicza się również osiedle Słoneczny Stok. Przez lata pracowaliśmy nad wieloma projektami, obejmującymi budowę mieszkań, hal sportowych, stacji uzdatniania wody, kładek, parków czy też ścieżek rowerowych. Nasza fachowość i odpowiedzialność były wielokrotnie nagradzane - mówi Marian Adamczyk.

Firma ADMA DEVELOPMENT to:

+ Stała kadra najlepszych profesjonalistów (w tym inżynierów budowy, brygadzistów, operatorów maszyn i innych). Nasza firma nie wynajmuje swoich pracowników i posiada sprawdzony, zaufany zespół, którego kompetencje stale rozwija.

+ Firma rodzinna. Rodzina to dla założycieli największa wartość, dlatego budujemy wyłącznie bezpieczne oraz solidne mieszkania oraz domy.

Jako deweloper umożliwiamy dowolną aranżację wnętrz i zmian w instalacjach do czasu ich wykonania, co wliczono w cenę, pod warunkiem, że nie zwiększa to nakładów pracy. Wiemy, że dom, mieszkanie lub lokal usługowy to inwestycja. Szanujemy to i dlatego oferujemy bezpieczne, trwałe i zaprojektowane z myślą o przyszłości budynki oraz obiekty - dodaje Stanisław Adamczyk.

Najwyższy standard usług

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że zakup mieszkania (lub innej nieruchomości) może być dla wielu naszych Klientów najważniejszą transakcją w życiu, gdyż w grę tu wchodzą zazwyczaj duże własne oszczędności lub znaczne sumy kredytu hipotecznego. Dlatego dbamy o to, by nasze inwestycje, od początku po finał, były realizowane zgodnie z obowiązującym prawem oraz z najwyższymi standardami, również w zakresie obsługi Klientów. Jako dewelopera wyróżnia nas rzetelność, uczciwość oraz przestrzeganie najlepszych praktyk obowiązujących w naszej branży. Bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów oraz dotrzymanie wszystkich warunków zawartych z nimi umów jest dla nas zawsze kwestią priorytetową. Jesteśmy firmą stabilną finansowo i godną zaufania.

Wiemy również, jak ważna jest satysfakcja każdego Klienta, gdyż zadowoleni Klienci są zawsze najlepszą rekomendacją dla świadczonych usług i wiarygodności każdej firmy (nie tylko dewelopera).

Więcej informacji o naszej działalności uzyskają Państwo kontaktując się z naszym biurem sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych inwestycji.

deweloper rzeszów